AR EN   

Kullanım Alanları

Aquapark otomasyonu, aquapark yönetim,denetim ve kontrol sistemidir.Tesis giriş - çıkış ve kapı otomasyonu ,tesis içindeki aktiviteleri kullandırma işlemleri ve sistem yönetim odasındaki ana terminalden kontrol işlemleri gerçekleştirilir.

Aquapark Otomasyonu Referanslarımız ve Yapılan İşler 

1. IRAK BAĞDAT JAZEERAT AQUAPARK: Giriş - Çıkış Sistemleri (turnike), Terminallerin kurulumu ve merkezden yönetilmesi, MFR kart kullanımı, Aquapark Yönetim Sistemi Yazılımı (Dil destekli) ve Güvenlik Kamera Sistemi ()

2. Fethiye Ölüdenüz WaterWorld Aquapark:  Giriş- Çıkış Sistemleri (Tesise Özel Yazılım Kontrollü Turnike Girişi ), Tesis içi kartlı alışveriş sistemi (karta bakiye yükleme - harcama - iade), satış noktalarında terminal kullanımı ve merkezden kontrolü ile Güvenlik Kamera Sistemleri

3. Altınoluk BlueZest Aquapark Aquapark Su Kaydırakları Işıklı Kontrol Sistemi; Kaydırağın durumu bu ışıklar sayesinde tayin edilir. Trafik ışıklarından esinlenilmiştir. Kırmızı ışık kaydırağın müsait olmadığını (henüz kişinin havuza ulaşmadığını) belirtirken, Yeşil ışık ise kaydırağın müsait olduğunu (kişinin havuza ulaştığını ve yeni bir kişinin kaydıraktan kayabileceğini) belirtmektedir.

4. Düzce Aquapark : Giriş-Çıkış Sistemleri (turnikeler), müşterinin tesis içinde alışveriş yapabilmesi olağının sağlanması ve terminallerin merkezden kontrol edilebilmesi, Aquapark Yönetim Yazılımı, Güvenlik Kamera Sistemleri

5. Tokat Niksar Ayvaz Park Otel Aquapark : Giriş-Çıkış Sistemleri (turnikeler), müşterinin tesis içinde alışveriş yapabilmesi olağının sağlanması ve terminallerin merkezden kontrol edilebilmesi, Aquapark Yönetim Yazılımı, Mifare bileklik kullanımı

6. TUZLA MARİNA AQUAPARK WATERLAND : Giriş - Çıkış Sistemleri (turnike), Terminallerin kurulumu ve merkezden yönetilmesi, Mifare bileklik kullanımı, Aquapark Yönetim Sistemi Yazılımı (Dil destekli)

IRAK BAĞDAT JAZEERAT AQUAPARK OTOMASYON SİSTEMİ - (günde 3000-5000 kişi arası ziyaret edilen aquapark )
aquapark yazılımı ile ilgili görsel sonucu

NEDEN MT AQUAPARK YAZILIMI ? 

“Bazılarının neden diğer firmalardan değil de sizin ürünümüzü / hizmetimizi alması gerektiğine ilişkin 3 neden ”

ERP, Restaurant, Hızlı Satış, Kulüp Giriş ve Bakiye Yönetimi ürünlerimizde genel olarak avantajlar aşağıdaki gibidir;

1. Ürünlerimizin piyasadaki büyük rakipleri 90’lı yıllarda geliştirilmiş olduğundan ciddi performans sorunları yaşamakta. Veritabanları da kötü tasarlanmış olduğundan kısa sürede şişmekte ve çok fazla kayıt olmasa da her geçen gün daha yavaş çalışmakta. Bizim ürünlerimiz son teknoloji ve iyi bir veritabanı tasarımına sahip olduğundan müşterilerimiz performans sorunları yaşamayacaktır. Yılın sonlarına doğru da ilk günkü gibi hızlı çalışacaktır.

2. Esnek yapısı sayesinde müşteriden gelen talepleri hızlı bir şekilde cevaplayabilmemiz.

3. Merkezi ayar yönetimimiz sayesinde tüm Hızlı Satış ve Restaurant ekranlarındaki ürünlerin ve sıralamalarının ayarlanabiliyor olması.

“Bazılarının neden diğer firmalardan değil de bizim ürünümüzü / hizmetimizi almaya karar verdiğine ilişkin 3 neden ”

ERP, Restaurant, Hızlı Satış, Kulüp Giriş ve Bakiye Yönetimi ürünlerimizde genel olarak tercih edilme sebebi aşağıdaki gibidir;

1. Referanslarımızla cevaplayacak olursak Bağdat Aquapark günde 3.000 ile 5.000 arası kişinin ziyaret ettiği bir aquapark. Böyle bir yoğunlukta piyasada bulunan tanınmış hiçbir erp yazılımı performanslı çalışamazdı. Piyasadaki tanınmış erp sistemlerini kullanan Cafe ve Restaurant’lar yılın ortalarına doğru kullandıkları yazılımın çok yavaşlamasından şikayetçiler. Bizim yazılımımızda böyle bir şikayetleri olmayacak.

2. Yine referansımız olan Bağdat Aquapark piyasada aquapark otomasyonu bulunmadığından bizden erp sistemini aquapark kullanımına uygun hale getirmemizi talep etti ve bu taleplerini kısa sürede gerçekleştirdik.

3. Sistemimiz turnikeler ile tam uyumlu olduğundan turnike sistemlerini kullanan Bağdat aquapark ve niksar ayvaz park hotel aquapark için erp tercihi olduk.

*** Detaylı bilgi ve DEMO talebi için telefon numaramızdan 0 (380) 523 32 36 ya da mail adresimizden info@mt-teknoloji.com bize ulaşabilirsiniz.