AR ENİnternet, üzerinde web sitesi bulunan emlakçılar için büyük fırsatlar doğuruyor.

Şimdi Profesyonel Emlak Sitesi satışı yapan MT Teknoloji tüm emlakçılara uygun 3 farklı paketiyle Emlak sitesi açmak isteyenlere özel fırsatlar veriyor.

Yeni tasarıma sahip süper emlak sitesi paketlerinin tamamı profesyonel emlak sitesi şeklinde hazırlanmış ve gereksiz bölümler temizlenmiş bir web sitesi sunuyor. Profesyonelliği tam manasıyla yakalamış olan bu emlak sitesi paketlerinden bir tanesine hemen sizde sahip olabilirsiniz. Bu süper emlak sitesi paketinin özelliklerinin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Yeni hazırlanmış bir emlak sitesi olması nedeniyle piyasada bulunan bir çok hazır emlak sitesinden kat ve kat daha iyi performansa sahip olan bu paketlerin alanlarını oldukça memnun etmektedir.

Emlakçılar tarafından sıkça aranan bir diğer özellik ise üyelik ve üyelerinin ilanlarını yayınlama sistemidir. Bu konuda da başarılı bir sistem yaparak emlakçılar artık web sitelerine üye olan bir müşterisinin veya alt bayi bir emlakçının ilanını/ilanlarını yayınlamasına olanak sağlıyor. Üyelerinin eklemiş oldukları emlak ilanları öncelikle yönetim paneline geliyor ve yöneticiyi / site sahibini mail ile uyarıyor. Site sahibi onayı verdikten sonra yayınlanmaya başlıyor. Üyelerin eklemiş oldukları emlak ilanları emlakçının web sitesini zenginleştirirken genel emlakçı sitesi tarzını bozmuyor. Çok iyi tasarlanmış ve ince düşünülmüş olan bu sistem sayesinde bu emlak sitesi paketleri tüm emlakçılara umut veriyor.

Bu muhteşem tasarlanan profesyonel emlak sitesi paketlerine sahip olmanızda ayrıca çok ama çok uygun fiyatlaradır. Emlak sitesi fiyatları konusunda piyasayı da düşünerek emlakçıların alabileceği uygun rakamlara hizmet verilmektedir. Sizde uygun fiyatlı emlak sitesi satın almak istiyorsanız hemen satın al butonlarına tıklayarak veya emlak sitesi al butonlarını tıklayarak profesyonel emlak sitesi sahibi olabilirsiniz.

       
  LITE PRO FULL
Kurulum / Lisans Bedeli 1.500 TL 2.000 TL 3.000 TL
İndirimli Paket Fiyatları 499 TL 999 TL 1.499 TL
Web Alanı / Database Alanı 1 GB 10 GB 20 GB
E-Posta Hesabı 10 Adet 20 Adet 50 Adet
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı 250 GB 500 GB 1000 GB
Emlak Kategorisi Ekleme Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Emlak Detayı Ekleme Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Hazır Tema Tasarımları      
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)      
İstatistik ve Raporlama      
Banner Slide Yönetimi      
Destek      
Gelişmiş Arama      
Vitrin İlanlar      
Haritalı İlanlar      
İl / İlçe / Semt / Mahalle Yönetimi      
Facebook İle Giriş      
Talep Edin Sistemi      
Soru Sor Sistemi      
Üye İlanları      
Mobil Site      
Site Projeleri      
Mobil Uygulama      
Bayi (B2B) Altyapısı      
İhale Sistemi      
Teklif Sistemi      
Kurulum / Lisans Bedeli      
İndirimli Paket Fiyatları 499 TL 999 TL 1.499 TL